Mono-split Airco 3,5 kW Bosch CL6001i-Set 35 WE
Artikelnummer: 7733701844 Levertermijn 2 a 3 weken
Gratis levering aan huis
Zelf afhalen mogelijk
Eenvoudige installatie
Inbedrijfstelling door de fabrikant mogelijk
Mono-split Airco 3,5 kW Bosch CL6001i-Set 35 WE
De Bosch CL6001i-Set 35 WE is een mono-split airco set, bestaande uit een binnen- en een buitenunit, ideaal voor het koelen of verwarmen van één enkele ruimte.
Deze lucht/lucht warmtepomp heeft een koelvermogen van 3,5 kW (A+++) en een verwarmingsvermogen van 3,9 kW (A++).
Extra kenmerken Climate 6000i
- Aanwezigheidssensor: detecteert personen en past automatisch het vermogen aan voor lager verbruik
- Geavanceerde luchtfiltering + ionisatie: verwijdert bacteriën, virussen en geurtjes voor frisse lucht
- Vochtigheidssensor: regelt en vermindert luchtvochtigheid voor extra comfort
Kenmerken Bosch Airco
- Filter eenvoudige te reinigen en te onderhouden
- Comfort functies: zoals timerfunctie, zelfreiningsfunctie, slaapmodus, turbomodus
- Wifi module niet inbegrepen (apart bij te bestellen 7736606771)
Leveringsomvang
- 1 Binnen-unit CL6001iU W
- 1 Buiten-unit CL6001i E
- 1 Afstandsbediening
- Montagehandleiding
- Garantiekaart
Wat u nog nodig heeft
Muursteun of trillingsdempers voor buiten-unit
Voedingskabel naar buiten-unit
Elektrische kabel tussen binnen- en buitenunit
Kabelgoot / bevestigingsmateriaal
- Koelleidingen
Uw airco zelf plaatsen
Uw nieuwe airco zelf plaatsen? Dan kan u online uw materiaal bestellen met een mooie korting.
Benieuwd hoe dit in zijn werk gaat? Klik hier voor meer uitleg en advies.
Downloads
| Specificatie | Waarde |
|---|---|
| Merk | Bosch |
| Model | Wandmodel |
| Type | Mono-split |
| Vermogen binnenunit | 3,5 kW |
| Te koelen ruimte | 30 m² |
| Benodigde koelleiding | 1/4" + 3/8" |
| Energielabel koeling | A+++ |
| Energielabel verwarming | A++ |
| Breedte binnenunit | 795 mm |
| Hoogte binnenunit | 295 mm |
| Diepte binnenunit | 225 mm |
| Gewicht binnenunit | 10,2 kg |
| Breedte buitenunit | 874 mm |
| Hoogte buitenunit | 554 mm |
| Diepte buitenunit | 330 mm |
| Gewicht buitenunit | 28,4 kg |
Vaak samen gekocht
Installatie Pakket Airco - Vloer - 1 tot 4 kW - 5 m✓ Voor 16 u besteld, volgende werkdag geleverd✓ Gratis thuis geleverd in heel België ✓ Betalen bij afhalen mogelijk ✓ Nieuw product met garantie
Installatie Pakket Airco - Vloer - 1 tot 4 kW - 5 m
Deze complete…€ 346,17 € 192,50
Installatie Pakket Airco - Muur - 1 tot 4 kW - 5 m✓ Voor 16 u besteld, volgende werkdag geleverd
✓ Gratis thuis geleverd in heel België
✓ Betalen bij afhalen mogelijk
✓ Nieuw product met garantie
Installatie Pakket Airco - Muur - 1 tot 4 kW - 5 m
Deze complete…€ 358,00 € 216,00
Installatie Pakket Airco - Vloer - 1 tot 4 kW - 10 m✓ Voor 16 u besteld, volgende werkdag geleverd
✓ Gratis thuis geleverd in heel België
✓ Betalen bij afhalen mogelijk
✓ Nieuw product met garantie
Installatie Pakket Airco - Vloer - 1 tot 4 kW - 10 m
Deze complete…€ 460,86 € 205,00
Installatie Pakket Airco - Muur - 1 tot 4 kW - 10 m✔ Voor 16 u besteld, volgende werkdag geleverd∙ ✔ Gratis levering aan huis
∙ ✔ Zelf afhalen mogelijk
∙ ✔ Eenvoudige installatie
Installatie Pakket Airco - Muur - 1 tot 4 kW - 10 m
Deze complete airco-installatieset…€ 450,00 € 270,00
Wifi module voor Bosch AircoBosch airco wifi kit kopen?
Bij airco-shop kan u de Bosch wifi voor airco aankopen met 30% korting, laagste prijs gegarandeerd!
Bosch airco koopt u online het goedkoopst bij airco-shop.€ 162,71 € 94,00