Mono-split Airco 5,0 kW Ariston Vloer - plafond R32 50
Artikelnummer: 12101✓ Levering 2-3 weken
✓ Gratis thuis geleverd in heel België
✓ Betalen bij afhalen mogelijk
✓ Nieuw product met garantie
✓ Inbedrijfstelling door de fabrikant inbegrepen
Mono-split Airco 5,0 kW Ariston Vloer - plafond R32 50
De Ariston Vloer - plafond R32 50 is een mono-split airco set, bestaande uit een binnen- en een buitenunit, ideaal voor het koelen of verwarmen van één enkele ruimte.
Deze lucht/lucht warmtepomp heeft een koelvermogen van 5,2 kW (A++) en een verwarmingsvermogen van 5,5 kW (A+).
Kenmerken bij Console R32 025
- 3D inverter technologie: Modulatie van compressorfrequentie
- GOLDEN FIN-behandeling om corrosie te vermijden
Beschermlaag op de warmtewisselaar voor langere levensduur en betere weerstand. - BOOSTER-functie
Werkt tijdelijk op maximaal vermogen voor snelle koeling of verwarming. - MEMORY-functie
Onthoudt de laatste instellingen en herstelt deze automatisch. - Sensor koelgaslekken
Detecteert lekken in het koelcircuit en geeft een waarschuwing.
Leveringsomvang
- 1 Binnen-unit CEF 050U-I (3381499)
- 1 Buiten-unit MUC 050 MM-O (3381505)
- 1 Afstandsbediening
- Montagehandleiding
- Garantiekaart
Wat u nog nodig heeft
- Muursteun of trillingsdempers voor buiten-unit
- Voedingskabel naar buiten-unit
- Elektrische kabel tussen binnen- en buitenunit
- Kabelgoot / bevestigingsmateriaal
- Koelleidingen
Uw airco zelf plaatsen
Uw nieuwe airco zelf plaatsen? Dan kan u online uw materiaal bestellen met een mooie korting.
Benieuwd hoe dit in zijn werk gaat? Klik hier voor meer uitleg en advies.
Downloads
| Specificatie | Waarde |
|---|---|
| Merk | Ariston |
| Model | Plafond/vloer |
| Type | Mono-split |
| Vermogen binnenunit | 5 kW |
| Te koelen ruimte | 40 m² |
| Benodigde koelleiding | 1/4" + 1/2" |
| Energielabel koeling | A++ |
| Energielabel verwarming | A+ |
| Breedte binnenunit | 1068 mm |
| Hoogte binnenunit | 675 mm |
| Diepte binnenunit | 235 mm |
| Gewicht binnenunit | 28 kg |
| Breedte buitenunit | 800 mm |
| Hoogte buitenunit | 554 mm |
| Diepte buitenunit | 333 mm |
| Gewicht buitenunit | 33,7 kg |
Vaak samen gekocht
Installatie Pakket Airco - Vloer - 5 tot 6 kW - 5 m✓ Voor 16 u besteld, volgende werkdag geleverd
✓ Gratis thuis geleverd in heel België
✓ Betalen bij afhalen mogelijk
✓ Nieuw product met garantie
Installatie Pakket Airco - Vloer - 5 tot 6 kW - 5 m
Deze complete…€ 368,57 € 201,50
Installatie Pakket Airco - Muur - 5 tot 6 kW - 5 m✓ Voor 16 u besteld, volgende werkdag geleverd
✓ Gratis thuis geleverd in heel België
✓ Betalen bij afhalen mogelijk
✓ Nieuw product met garantie
Installatie Pakket Airco - Muur - 5 tot 6 kW - 5 m
Deze complete…€ 477,00 € 305,50
Installatie Pakket Airco - Vloer - 5 tot 6 kW - 10 m✓ Voor 16 u besteld, volgende werkdag geleverd
✓ Gratis thuis geleverd in heel België
✓ Betalen bij afhalen mogelijk
✓ Nieuw product met garantie
Installatie Pakket Airco - Vloer - 5 tot 6 kW - 10 m
Deze complete…€ 475,41 € 276,00
Installatie Pakket Airco - Muur - 5 tot 6 kW - 10 m✓ Voor 16 u besteld, volgende werkdag geleverd
✓ Gratis thuis geleverd in heel België
✓ Betalen bij afhalen mogelijk
✓ Nieuw product met garantie
Installatie Pakket Airco - Muur - 5 tot 6 kW - 10 m
Deze complete…€ 584,00 € 380,00