5 aansluitingen
Multi-split Airco Buiten-unit 12,5 kW Bosch CL5000M 125/5
Artikelnummer: 7733701938✓ Voor 16 u besteld, volgende werkdag geleverd
✓ Gratis thuis geleverd in heel België
✓ Betalen bij afhalen mogelijk
✓ Nieuw product met garantie
✓ Inbedrijfstelling door de fabrikant mogelijk
Multi-split Airco Buiten-unit 12,5 kW Bosch CL 5000 M 125/5 E
Een multi split airco is dé ideale oplossing om meerdere ruimtes te koelen of te verwarmen met slechts één buiteneenheid.Deze Bosch CL5000 M 125/5 E multi split buitenunit levert 12,3 kW om te koelen of 12,3 kW om te verwarmen.
Daarnaast biedt deze buitenunit de flexibiliteit om tot 5 binnenunits aan te sluiten.
Uw airco zelf plaatsen
Uw nieuwe airco zelf plaatsen? Dan kan u online uw materiaal bestellen met een mooie korting.
Benieuwd hoe dit in zijn werk gaat? Klik hier voor meer uitleg en advies.
Downloads
| Specificatie | Waarde |
|---|---|
| Merk | Bosch |
| Type | Multi-split |
| Energielabel koeling | A++ |
| Energielabel verwarming | A+ |
| Vermogen buitenunit | 12,3 kW |
| Breedte buitenunit | 1034 mm |
| Hoogte buitenunit | 810 mm |
| Diepte buitenunit | 410 mm |
| Gewicht buitenunit | 74,1 kg |
| EAN code | 4062321592165 |
Vaak samen gekocht
Trillingsdempers voor Buitenunit Airco / Warmtepomp - 60 cmSet van 2 trillingsdempers voor bevestiging op de grond van een Bulex of Vaillant Airco buiten-unit.
€ 122,19 € 65,00
Buigset 4x4m voor koperleiding 1/4"-3/8"-1/2"-5/8"Voor 16 u besteld, volgende werkdag geleverd
Zelf afhalen mogelijk
Eenvoudige installatie
Productbeschrijving∙ Materiaal: Low Density Polyethyleen (LDPE)
∙ Geen gebruik van veer noodzakelijk
∙ Flexibel en gemakkelijk…€ 108,34 € 79,00
Multi-split Binnen-unit 7 kW Bosch CL3000i W 70 EBosch split airco kopen en zelf airco plaatsen?
Bij airco-shop kan u de Bosch multi split CL3000iU 7 kW binnen-unit voor multi split airco kopen met 30% korting.
Bosch airco kopen is het goedkoopst bij airco-shop.€ 873,34 € 390,00
Set koelleidingen 10m Aircotube 3/8" - 5/8"Set koelleidingen 3/8" - 5/8" - 10m geisoleerd
€ 277,34 € 199,00
Set koelleidingen 15m Aircotube 3/8" - 5/8"Set koelleidingen 3/8" - 5/8" - 15m geisoleerd
€ 406,57 € 289,00