Mono-split Airco 5,0 kW Ariston Nevis Evo R32
Artikelnummer: 3381566 Levertermijn 2 a 3 weken
Gratis levering aan huis
Zelf afhalen mogelijk
Eenvoudige installatie
Inbedrijfstelling door de fabrikant inbegrepen
Mono-split Airco 5,0 kW Ariston Nevis Evo R32
De Ariston Nevis Evo R32 is een mono-split airco set, bestaande uit een binnen- en een buitenunit, ideaal voor het koelen of verwarmen van één enkele ruimte.
Deze lucht/lucht warmtepomp heeft een koelvermogen van 5,3 kW (A+++) en een verwarmingsvermogen van 5,6 kW (A++).
Belangrijkste kenmerken
- Energie-efficiëntieklasse A+++
- Verbeterde luchtfiltratie
- ECO/GEAR functie (energiebesparing)
- I-CLEAN functie
- Wifi meegeleverd
- Opstart in de prijs inbegrepen
Leveringsomvang
- 1 Binnen-unit NEVIS EVO R32 50 UDO-I (3381562)
- 1 Buiten-unit NEVIS EVO R32 50 MDO-0 (3381425)
- 1 Afstandsbediening
- Wi-Fi kit
- Montagehandleiding
- Garantiekaart
Wat u nog nodig heeft
- Muursteun of trillingsdempers voor buiten-unit
- Voedingskabel naar buiten-unit
- Elektrische kabel tussen binnen- en buitenunit
- Kabelgoot / bevestigingsmateriaal
- Koelleidingen
Uw airco zelf plaatsen
Uw nieuwe airco zelf plaatsen? Dan kan u online uw materiaal bestellen met een mooie korting.
Benieuwd hoe dit in zijn werk gaat? Klik hier voor meer uitleg en advies.
Downloads
| Specificatie | Waarde |
|---|---|
| Merk | Ariston |
| Model | Wandmodel |
| Type | Mono-split |
| Vermogen binnenunit | 5 kW |
| Te koelen ruimte | 40 m² |
| Benodigde koelleiding | 1/4" + 1/2" |
| Energielabel koeling | A+++ |
| Energielabel verwarming | A++ |
| Breedte binnenunit | 965 mm |
| Hoogte binnenunit | 319 mm |
| Diepte binnenunit | 239 mm |
| Gewicht binnenunit | 12,3 kg |
| Breedte buitenunit | 805 mm |
| Hoogte buitenunit | 554 mm |
| Diepte buitenunit | 330 mm |
| Gewicht buitenunit | 33,5 kg |
Vaak samen gekocht
Installatie Pakket Airco - Vloer - 5 tot 6 kW - 5 m✓ Voor 16 u besteld, volgende werkdag geleverd
✓ Gratis thuis geleverd in heel België
✓ Betalen bij afhalen mogelijk
✓ Nieuw product met garantie
Installatie Pakket Airco - Vloer - 5 tot 6 kW - 5 m
Deze complete…€ 15,85 € 201,50
Installatie Pakket Airco - Muur - 5 tot 6 kW - 5 m✓ Voor 16 u besteld, volgende werkdag geleverd
✓ Gratis thuis geleverd in heel België
✓ Betalen bij afhalen mogelijk
✓ Nieuw product met garantie
Installatie Pakket Airco - Muur - 5 tot 6 kW - 5 m
Deze complete…€ 477,00 € 305,50
Installatie Pakket Airco - Vloer - 5 tot 6 kW - 10 m✓ Voor 16 u besteld, volgende werkdag geleverd
✓ Gratis thuis geleverd in heel België
✓ Betalen bij afhalen mogelijk
✓ Nieuw product met garantie
Installatie Pakket Airco - Vloer - 5 tot 6 kW - 10 m
Deze complete…€ 16,42 € 276,00
Installatie Pakket Airco - Muur - 5 tot 6 kW - 10 m✓ Voor 16 u besteld, volgende werkdag geleverd
✓ Gratis thuis geleverd in heel België
✓ Betalen bij afhalen mogelijk
✓ Nieuw product met garantie
Installatie Pakket Airco - Muur - 5 tot 6 kW - 10 m
Deze complete…€ 584,00 € 380,00