3 aansluitingen
Multi-split Airco Buiten-unit 7,9 kW Bosch CL 5000 M 79/3 E
Artikelnummer: 7733701935✓ Voor 16 u besteld, volgende werkdag geleverd
✓ Gratis thuis geleverd in heel België
✓ Betalen bij afhalen mogelijk
✓ Nieuw product met garantie
✓ Inbedrijfstelling door de fabrikant mogelijk
Multi-split Airco Buiten-unit 7,9 kW Bosch CL 5000 M 79/3 E
Een multi split airco is dé ideale oplossing om meerdere ruimtes te koelen of te verwarmen met slechts één buiteneenheid.
Deze Bosch CL5000 M 79/3 E multi split buitenunit levert 7,91 kW om te koelen of 8,21 kW om te verwarmen.
Daarnaast biedt deze buitenunit de flexibiliteit om tot 3 binnenunits aan te sluiten.
Uw airco zelf plaatsen
Uw nieuwe airco zelf plaatsen? Dan kan u online uw materiaal bestellen met een mooie korting.
Benieuwd hoe dit in zijn werk gaat? Klik hier voor meer uitleg en advies.
Downloads
| Specificatie | Waarde |
|---|---|
| Merk | Bosch |
| Type | Multi-split |
| Energielabel koeling | A++ |
| Energielabel verwarming | A+ |
| Vermogen buitenunit | 7,9 kW |
| Breedte buitenunit | 955 mm |
| Hoogte buitenunit | 673 mm |
| Diepte buitenunit | 342 mm |
| Gewicht buitenunit | 48 kg |
| EAN code | 4062321592134 |
Vaak samen gekocht
Trillingsdempers voor Buitenunit Airco / Warmtepomp - 60 cmSet van 2 trillingsdempers voor bevestiging op de grond van een Bulex of Vaillant Airco buiten-unit.
€ 122,19 € 65,00
Gelakte Muurbeugel Buitenunit Airco / Warmtepomp 100 cmVoor 16 u besteld, volgende werkdag geleverd
Zelf afhalen mogelijk
Eenvoudige installatie
Muurkonzole gelakt - met traverse 1000x600x1000 mmProductbeschrijving∙ Niet voorgemonteerd
∙ Ideaal voor brede units &…€ 277,70 € 129,00
Gelakte Muurbeugel Buitenunit Airco / Warmtepomp 42 cmTe gebruiken voor bijna alle buitenunits met een maximaal vermogen van 5kW.
€ 150,00 € 79,00
Multi-split Binnen-unit 2,6 kW Bosch CL3000i W 26 EBosch split airco kopen en zelf airco plaatsen?
Bij airco-shop kan u de Bosch multi split CL3000iU 2,6 kW binnen-unit voor multi split airco kopen met 30% korting.
Bosch airco kopen is het goedkoopst bij airco-shop.€ 533,73 € 255,00