Mono-split Airco 5,3 kW Bosch CL3000i-Set 53 WE
Artikelnummer: 7733701737 Voor 16 u besteld, volgende werkdag geleverd
Gratis levering aan huis
Zelf afhalen mogelijk
Eenvoudige installatie
Inbedrijfstelling door de fabrikant mogelijk
Bosch CL3000i-Set 53 WE Mono split airco
De Bosch CL3000i-Set 53 WE is een mono-split airco set, bestaande uit een binnen- en een buitenunit, ideaal voor het koelen of verwarmen van één enkele ruimte.
Deze lucht/lucht warmtepomp heeft een koelvermogen van 5,3 kW (A++) en een verwarmingsvermogen van 5,6 kW (A+).
Belangrijkste kenmerken Climate 3000i
- Beste prijs-kwaliteitverhouding
- i-Clean-functie verwijdert schadelijke bacteriën
- Comfort functies: zoals timerfunctie, zelfreiningsfunctie, slaapmodus, turbomodus
- Wifi module niet inbegrepen (apart bij te bestellen 7736606771)
Leveringsomvang
- 1 Binnen-unit CL3000iU (7733701568)
- 1 Buiten-unit CL3000i E (7733701569)
- 1 Afstandsbediening
- Montagehandleiding
- Garantiekaart
Wat u nog nodig heeft
Muursteun of trillingsdempers voor buiten-unit
Voedingskabel naar buiten-unit
Elektrische kabel tussen binnen- en buitenunit
Kabelgoot / bevestigingsmateriaal
- Koelleidingen
Uw airco zelf plaatsen
Uw nieuwe airco zelf plaatsen? Dan kan u online uw materiaal bestellen met een mooie korting.
Benieuwd hoe dit in zijn werk gaat? Klik hier voor meer uitleg en advies.
Downloads
| Specificatie | Waarde |
|---|---|
| Merk | Bosch |
| Model | Wandmodel |
| Type | Mono-split |
| Vermogen binnenunit | 5,3 kW |
| Te koelen ruimte | 40 m² |
| Benodigde koelleiding | 1/4" + 1/2" |
| Energielabel koeling | A++ |
| Energielabel verwarming | A+ |
| Breedte binnenunit | 971 mm |
| Hoogte binnenunit | 321 mm |
| Diepte binnenunit | 228 mm |
| Gewicht binnenunit | 11,2 kg |
| Breedte buitenunit | 874 mm |
| Hoogte buitenunit | 554 mm |
| Diepte buitenunit | 330 mm |
| Gewicht buitenunit | 33,5 kg |
| EAN code | 4062321345570 |
Vaak samen gekocht
Installatie Pakket Airco - Vloer - 5 tot 6 kW - 5 m✓ Voor 16 u besteld, volgende werkdag geleverd
✓ Gratis thuis geleverd in heel België
✓ Betalen bij afhalen mogelijk
✓ Nieuw product met garantie
Installatie Pakket Airco - Vloer - 5 tot 6 kW - 5 m
Deze complete…€ 15,85 € 201,50
Installatie Pakket Airco - Muur - 5 tot 6 kW - 5 m✓ Voor 16 u besteld, volgende werkdag geleverd
✓ Gratis thuis geleverd in heel België
✓ Betalen bij afhalen mogelijk
✓ Nieuw product met garantie
Installatie Pakket Airco - Muur - 5 tot 6 kW - 5 m
Deze complete…€ 477,00 € 305,50
Installatie Pakket Airco - Vloer - 5 tot 6 kW - 10 m✓ Voor 16 u besteld, volgende werkdag geleverd
✓ Gratis thuis geleverd in heel België
✓ Betalen bij afhalen mogelijk
✓ Nieuw product met garantie
Installatie Pakket Airco - Vloer - 5 tot 6 kW - 10 m
Deze complete…€ 16,42 € 276,00
Installatie Pakket Airco - Muur - 5 tot 6 kW - 10 m✓ Voor 16 u besteld, volgende werkdag geleverd
✓ Gratis thuis geleverd in heel België
✓ Betalen bij afhalen mogelijk
✓ Nieuw product met garantie
Installatie Pakket Airco - Muur - 5 tot 6 kW - 10 m
Deze complete…€ 584,00 € 380,00
Wifi module voor Bosch AircoBosch airco wifi kit kopen?
Bij airco-shop kan u de Bosch wifi voor airco aankopen met 30% korting, laagste prijs gegarandeerd!
Bosch airco koopt u online het goedkoopst bij airco-shop.€ 162,71 € 94,00